RIHANNA

Robyn Rihanna Fently ismiyle Saint Michael, Barbados’ta doğan Rihanna çocukluk yıllarından itibaren güzellik ve yetenek yarışmaları kazanıyordu. Gözlerden uzak bir adada doğup büyüdüğü için sonradan kazandığı süperstar ünvanını o yıllarda tahmin edememişti. Kaderin cilvesi denebilecek bir tesadüf ile o sırada eşi ile Barbados’ta tatil yapmakta olan müzik prodüktörü Evan Rogers (NSYNC, Christina Aguilera, Jessica Simpson, Rod Stewart) ile yolları kesişti ve kıs asürede yeteneği ile dikkatini çekti. Amerika’ya gidip Rogers ile kayıtlar yaptı ve SRP ile sözleşme imzaladı. Tam bu sırada Def Jam’in o dönemler göreve yeni gelen başkanı Shawn “Jay-Z” Carter’ın dikkatini çekti ve Rihanna Def Jam ile hızlı bir sözleşme imzaladı.


RIHANNA
Son derece keskin bir imaja sahip olan global pop yıldızı Rihanna, Grammy ve MTV ödülleri de dahil olmak üzere birçok ödül kazandı.
RIHANNA
RIHANNA

2005 yılında dünya genelinde 2 milyondan fazla satan ilk albümü “Music of the Sun”ı çıkardı. Daha birçok albüm ve hit şarkılar çıkararak devam etti. Bunlar arasında “Unfaithful”, “Disturbia”, “Take a Bow”, “Diamonds” ve “We Found Love” gibi birçok şarkı mevcut. Son derece keskin bir imaja sahip olan global pop yıldızı Rihanna, aynı zamanda Grammy ve MTV ödülleri de dahil olmak üzere birçok ödül kazandı.

Dijital platformlar üzerinde milyarlarca dinlenen şarkıları, güçlü duruşu ve sanatıyla milyonlarca insana ilham vermeye devam ediyor.

Galeri


RIHANNA

Grammy ve MTV ödülleri de dahil olmak üzere birçok ödül kazandı.

Yıllar içinde “A Girl Like Me”, “Rated R”, “Loud”, “Talk That Talk”, “Unapologetic” ve “ANTI” gibi birbirinden çarpıcı, efsanevi albümler yayımlayarak global superstar imajını her gün güçlendirdi. Dijital platformlar üzerinde milyarlarca dinlenen şarkıları, güçlü duruşu ve sanatıyla milyonlarca insana ilham vermeye devam ediyor.