RAMMSTEIN

Rammstein, rock müziğin en özgün ve başarılı gruplarından biri. Gelişmeye devam eden bir vizyona sahip, çok sayıda ödüllü bir grup olan Rammstein, 1994’te kurulduğundan bu yana dünyanın en önemli festivallerinde ve en büyük stadyumlarında sahneye çıktı, milyonlarca albüm sattı ve dünya çapında listelerde zirveye çıktı.


RAMMSTEIN
Kurulduğundan bu yana müzik serüvenine aynı kadroyla devam eden Rammstein, her zaman kendi trendini kendisi belirleyen bir ikon grup olmuştur.
RAMMSTEIN
RAMMSTEIN

Kurulduğundan bu yana müzik serüvenine aynı kadroyla devam eden Rammstein, her zaman kendi trendini kendisi belirleyen bir ikon grup olmuştur. Şarkı sözleri Almanca olan grup, metal dünyasına özgü görsel bir şölen ve tüm duyulara dokunan kışkırtıcı bir canlı performans deneyimi (aynı zamanda kültürel ve sanatsal ağırlığıyla desteklenen bir deneyim) sunarlar.

Rammstein, 800.000 bilet satışıyla toplamda 17 ülkede 1.2 milyon müziksevere bu zevki izleme şansı verdi.

Galeri


RAMMSTEIN

Rammstein günümüze kadar 7 stüdyo albümü yayımladı.

2019 yılında yayımlanan ve grupla aynı ismi taşıyan albümleri 14 ülkede listelerin zirvesinde yer aldı, Amerika’da ise ilk 10’a girdi. Olsen Involtini ve grubun beraber ürettiği bu 11 şarkılı son albüm, çıkış şarkısı “Deutschland” (Almanya’da bir numara olan ve 9 dakikalık epik bir kısa film ile sunulan şarkı) ile Alman tarihine Specter Berlin’in yönetmenliğinde cesur bir bakış sağlamıştır. Bu albüm sayesinde efsanevi canlı şovlarına stadyumlarda devam eden Rammstein, 800.000 bilet satışıyla toplamda 17 ülkede 1.2 milyon müziksevere bu zevki izleme şansı verdi.