DEMI LOVATO

Birkaç kısa yıl içinde Demi Lovato Disney yıldızlığından listeleri alt üst eden, kendine güvenli havasıyla bilinen bir pop yıldızı olmaya hızlı bir geçiş yaptı. 2008 yılında ilk başrolünü oynadığı Disney Channel filmi Camp Rock’ın ardından Joe Jones ile birlikte kaydettiği ilk şarkısı “This Is Me” ile Amerika listelerinde ilk 10’a girerek müzik dünyasına adım attı. Aynı yıl yayımladığı çıkış albümü “Don’t Forget” ile Billboard 200 listesinde 2 numaraya yükselen Demi Lovato, 2009 yılnda yayımladığı “Here We Go Again” ile serüvenine hız kesmeden devam etti. Hit albümler çıkarmaya devam ederken The X Factor jüriliği de yaptı.


DEMI LOVATO
Joe Jones ile birlikte kaydettiği ilk şarkısı “This Is Me” ile Amerika listelerinde ilk 10’a girerek müzik dünyasına adım attı.
DEMI LOVATO
DEMI LOVATO

2015 çıkışlı “Confident” albümüyle En İyi Pop Vokal albümü dalında Grammy adaylığı alan genç yıldız, 2017 yılında yayımlanan “Tell Me You Love Me” albümüyle altıncı kez üst üste listelerin ilk beş sırasında bulunan albüm sahibi olma ünvanına erişti. Christina Aguilera düeti “Fall In Line” one bir Grammy adaylığı daha getirdi. Yıllarca gözler önünde yaşadığı mental sağlık sorunları ile gündeme gelmesinin ardından anti zorbalık ve mental farkındalık kampanyalarının sözcüsü oldu.

2017 yılında yayımlanan “Tell Me You Love Me” albümüyle altıncı kez üst üste listelerin ilk beş sırasında bulunan albüm sahibi olma ünvanına erişti.

DEMI LOVATO

Yıllarca gözler önünde yaşadığı mental sağlık sorunları ile gündeme gelmesinin ardından anti zorbalık ve mental farkındalık kampanyalarının sözcüsü oldu.

Luis Fonsi ile iş birliğinin sonucu olan “Échame la Culpa”, bağımlılık temalı şarkısı “Sober”, Sam Smith düeti “I’m Ready” ile milyonlarca dinleyiciye ilham oldu ve müzik kariyerine yoğun liste başarılarıyla devam ediyor.