Türk Hava Yolları

Universal Music Group Türkiye ve Türk Hava Yolları, yolculara uçakta özel bir uçak içi müzik eğlencesi deneyimi sunmak için güçlerini birleştirdi.

My Music Planet programı ile son 6 yıldır Türk Hava Yolları yolcuları için özelleştirilmiş ses ve video çalma listeleri ile özel sahne arkası videoları ve konser görüntüleri gibi ayrıcalıklı içerikleri sunarak yolculara benzersiz bir müzik eğlence deneyimi sunuyoruz.

Ayrıca “Ayın Sanatçısı” bölümü ile, dünyaca ünlü sanatçıların en sevdikleri şehirlerden biri hakkında ipuçları paylaştıkları Türk Hava Yollarına özel bir röportaj serisi sunuyoruz. Ayın sanatçıları arasında Ellie Goulding, Maroon 5, OneRepublic, Sting, Luis Fonsi, Imagine Dragons gibi süper yıldızlar ve Dean Lewis, Lewis Capaldi, Jacob Banks ve daha fazlası gibi çığır açan yetenekler yer alıyor!

Türk Hava Yolları Skylife dergisine sağladığımız editoryal içerik ile de Türk Hava Yolları yolcuları için en güncel müzik trendlerini sunuyoruz.

İlk yıldan itibaren, ayda 10 milyon dakikadan fazla tüketilen ve müzik içeriği, uçak içi eğlence sisteminde en çok sevilen ikinci içerik oldu.

Bu benzersiz iş birliği dünyada bir havayolu şirketi ile bir plak şirketi arasında gerçekleşen ilk iş birliğidir.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.