Huawei

Türkiye’nin en popüler ve yetenekli sanatçılarından biri olan Jabbar ile Huawei FreeBuds 3’ün Intelligent Noise Cancellation özelliği etrafında Jabbar’ın “Sen Git” adlı single’ı için ürün özelliklerini ön plana çıkarttığımız bir proje gerçekleştirdik.

Şarkının yaratım süreciyle ilgili dijital platformlara yayınlanmak üzere 6 videodan oluşan bir içerik serisi hazırladık. Her bir videoda FreeBuds 3’ı Jabbar’ı günlük hayatının akışı içerisinde organik bir şekilde yerleştirerek Jabbar’ı farklı özelliklerini kullanırken aynı zamanda nasıl ilham kaynağına dönüştürdüğünü gösterdik.

YouTube’da izleyin

Video serisinin sonunda da “Sen Git” şarkısının klibinde ürün yerleştirdiğimiz ana müzik videomuzu yayınladık. Müzik videosuna ayrıca Huawei Watch GT 2 ürününü de organik olarak yerleştirdik. Huawei ile birlikte organize ettiğimiz lansman partisinde bu iş birliğini kutlarken, basın ve Huawei’nin özel konukları Jabbar’ın yeni EP “3leme” yi yayınlanmadan önce dinleme şansı buldu. Kampanya, Huawei flagship mağaza içi pop-up konseri, Huawei ürün müdürü ve teknoloji dergilerine verilen özel röportajlarla da desteklendi.