LORDE, THE ROLLING STONES VE SHAWN MENDES’DEN HARİKA HABERLERE GÖZ ATIN!
LORDE, THE ROLLING STONES VE SHAWN MENDES’DEN HARİKA HABERLERE GÖZ ATIN!

LORDE, THE ROLLING STONES VE SHAWN MENDES’DEN HARİKA HABERLERE GÖZ ATIN!

Lorde – Mood Ring & Solar Power (Albüm)

Lorde yeni yayımladığı parçası “Mood Ring”i de içerisinde bulunduran, uzun zamandır beklenen albümü “Solar Power”ı yayımladı! “Mood Ring” genç sanatçıyı bambaşka tarzlarda göreceğimiz muhteşem bir müzik videosuyla birlikte yayımladı. Lorde’un taptaze ve yazlık melodilere sahip albümü “Solar Power”a kendinizi kaptırın!

Lorde “Mood Ring” için şunları söyledi:

“Mood Ring beni çok heyecanlandırıyor. Bu parçada komün hayatını anlamak, toplumdan kopup yeniden başlamak istedim.”

 

The Rolling Stones – “Living In The Heart Of Love”

Rolling Stones “Tattoo You”nun 40. yıl dönümüne özel, yeni parçaların da eklendiği deluxe versiyonunu 22 Ekim’de yayımlayacağını duyurdu! Efsane rock grubu The Rolling Stones’un 1981 yılında yayımladıkları listeleri altüst eden albümleri “Tattoo You”nun muhteşem parçalarının keyfini çıkarırken devamında daha önce hiç dinlemediğiniz 9 parça sizi karşılayacak!

 

Shawn Mendes – “Summer of Love” 

Shawn Mendes yeni single’ı “Summer Of Love”ı müzikseverlerle buluşturdu! 2020 yılında yayımladığı ilk albümü “Wonder”dan bu yana ilk çıkışını yapan sanatçı enfes bir parça ile geri döndü. Parçanın prodüktörlüğünü daha önce Bad Bunny, J Balvin, Justin Bieber, Jessie Reyez gibi birçok ünlü isimle harika çalışmalara imza atan başarılı yapımcı/sanatçı Tainy üstleniyor. Kanadalı şarkıcı ve söz yazarı Shawn Mendes’in yepyeni şarkısı “Summer Of Love”ı mutlaka dinleyin!

Kariyeri boyunca art arda 4 kere 1 numaralı albüm çıkışına ulaşarak 3 platin albüme sahip şarkıcı Shawn Mendes, dünya çapında 30 milyonun üzerinde albüm ve 280 milyonun üzerinde single sattı. Yaptığı çıkışlarla 57 milyarın üzerinde dinleme ve 10 milyarın üzerinde YouTube görüntülemesi elde etti.