LORDE, MIGOS, JESSİE J VE MAROON 5’TAN HARİKA ÇIKIŞLAR!
LORDE, MIGOS, JESSİE J VE MAROON 5’TAN HARİKA ÇIKIŞLAR!

LORDE, MIGOS, JESSİE J VE MAROON 5’TAN HARİKA ÇIKIŞLAR!

Lorde – Solar Power

Lorde’un uzun zamandır heyecanla beklenen yeni single’ı “Solar Power” çıktı! Genç sanatçı “Solar Power”da 60’lar 70’ler ve 2000’lerdeki folk müzik camiasının söz yazarlarından ilham alıyor. Lorde’un bu taptaze single’ıyla yazlık melodilere kendinizi kaptırın!


Migos – Culture III

Sevilen hiphop grubu Migos’un uzun zamandır beklenen albümü Culture III müzikseverlerle buluştu! “Culture III” içerisinde Drake, Cardi B, Justin Bieber, Polo G, Juice Wrld, Pop Smoke, Future ve NBA YoungBoy gibi efsanevi isimlerin eşlik ettiği harika parçaları bulunduruyor.


Jessie J – I Want Love

Star sanatçı Jessie J yepyeni single’ı “I Want Love” ile geri döndü! Jessie J’in klasik ama modern hissettiren bir şarkı olarak ifade ettiği “I Want Love”ın yapımcılığını aynı zamanda ortak yazar olarak da görev yapan üç GRAMMY® Ödüllü mega yapımcı Ryan Tedder üstlendi. Başarılı şarkıcı , tüm dünyanın bu şarkıyı söyleyerek dans etmesi için sabırsızlandığını da belirtti.


Maroon 5 – JORDI

Grammy ödüllü grup Maroon 5 yeni albümü “JORDI”yi müzikseverlerle buluşturdu. Sevilen grup yeni albümlerinde Megan Thee Stallion, Steve Nicks, H.E.R., Juice Wrld, Nipsey Hussle ve YG gibi efsanevi isimleri misafir ediyor.

Maroon 5, pop müzik camiasında oldukça beğenilmesinin yanı sıra 21. yüzyılın en kalıcı gruplarından biri olarak görülüyor. Yapımcılığını J Kash’in üstlendiği yeni albüm “JORDI” içerisinde “Beautiful Mistakes”e ek olarak grubun son hitleri “Memories” ve “Nobody’s Love”ı da bulunduruyor.

Albüm adını Maroon 5’in 2017’de vefat eden menajeri Jordan Feldstein’dan alıyor. Grubun ana vokalisti Adam Levine Instagram hesabında şunları söyledi: “Onu her gün özlüyorum. Kuruluşunun her adımında emek verdiği bu grubun tarihine adını kazımaktan gurur duyuyorum. Seni seviyoruz Jordi.”