LADY GAGA, METALLICA VE POLO & PAN SEVENLERİNE HARİKA HABERLER!
LADY GAGA, METALLICA VE POLO & PAN SEVENLERİNE HARİKA HABERLER!

LADY GAGA, METALLICA VE POLO & PAN SEVENLERİNE HARİKA HABERLER!

Lady Gaga “Born This Way The Tenth Year Anniversary”

Lady Gaga’nın 2011’de yayımladığı albümü “Born This Way” 10. yıldönümüne özel olarak müzikseverlerle tekrar buluşturuluyor! Albüm orijinal haline ek olarak içerisinde LGBTQIA+ destekçisi sanatçıların kendi dokunuşlarını ekledikleri göz alıcı parçaları bulunduruyor. Britanyalı müzik grubu Years & Years tarafından yorumlanan son single “The Edge of Glory” ile tamamlanan “Born This Way” oldukça ses getireceğe benziyor. Albüm Years & Years’ın yanı sıra Kylie Minogue, Big Freedia ve Orville Peck gibi oldukça başarılı isimleri de içerisinde bulunduruyor.

Kendi olmaktan korkmayan, cesur ve özgür insanlara!


The Metallica Blacklist & Metallica (Remastered 2021)

Efsanevi grup Metallica’nın tüm zamanların en beğenilen ve ilgi gören “Metallica” veya bilinen adıyla “The Black Album” 30. yılına özel yeniden yorumlanıyor! Juanes, Miley Cyrus, Jason Isbell gibi dikkat çekici isimler tarafından seslendirilen harika parçaları içeren albüm 30 Eylül’de “The Metallica Blacklist” adıyla yayımlanacak. 53 sanatçının 12 farklı şarkıyı seslendirdiği bu efsane projenin tüm gelirlerinin bağışlanacağı bilgisi projesi çok daha değerli kılıyor. Tüyleri diken diken eden bir tanıtım videosu ile duyurulan “The Metallica Blacklist” müzikseverleri şimdiden heyecanlandırdı.

Metallica hayranlarını sevindirecek bir haber daha! Grubun “The Black Album” olarak da bilinen albümleri “Metallica” remastered versiyonuyla dinleyicilerin beğenisine sunulacak. Asla zaman aşımına uğramayan bu efsane müziklerin keyfini çıkarmaya tam gaz devam!


Polo & Pan – Cyclorama

Fransız asıllı ikili Polo & Pan yepyeni albümleri “Cycloroma”yı Universal Music Türkiye etiketiyle yayımladı. 2021’in ilk yarısında yayımladıkları “Ani Kuni”nin ardından şimdi de “Cyclorama”yı sevenleriyle buluşturan ikili hız kesmiyor. Farklı türleri bir araya getirdikleri parçalarıyla dikkat çeken elektronik müzik grubunun yeni albümünü “Cycloroma” 3’ü 2020 yılında yayımladıkları EP’leri Feel Good’dan alınan 14 imza niteliğindeki parçayı içerisinde bulunduruyor. “Cycloroma”nın rengarenk parçalarını dinlerken harika hissedip kendinizi dans etmekten alıkoyamayacaksınız!

Cyclorama’nın şarkı listesi:

 1. Côme
 2. Ani Kuni
 3. Magic
 4. Attrape-rêve
 5. Tunnel feat. Channel Tres
 6. Requiem
 7. Feel Good
 8. Melody
 9. Oasis
 10. Artemis
 11. Jiminy
 12. Bilboquet (Sirba)