IMAGİNE DRAGONS, JAX JONES VE LİL YACHTY’DEN SEVENLERİNE MÜJDE!
IMAGİNE DRAGONS, JAX JONES VE LİL YACHTY’DEN SEVENLERİNE MÜJDE!

IMAGİNE DRAGONS, JAX JONES VE LİL YACHTY’DEN SEVENLERİNE MÜJDE!

Imagine Dragons – Wrecked 

Grammy ödüllü Amerikan pop rock grubu Imagine Dragons yeni single’ı “Wrecked”i müzikseverlerle buluştururken hayranlarına 3 Eylül’de yayımlanacak albümleri “Mercury – Act 1”ın müjdesini de verdi. Albümden paylaşılan ilk single “Wrecked”’in sözleri grup üyeleri Dan Reynolds, Wayne Sermon, Ben McKee ve Daniel Platzman’e ait. Uzun zamandır yeni albüm haberiyle gelmeyen Imagine Dragons “Mercury – Act 1” için usta yapımcı Rick Rubin ile bir araya geldi. “Mercury – Act 1” aşırı duygu yüklü kelimelerden uzak durarak samimi ve gerçek şarkı sözleriyle dinleyiciyi etkileyecek muhteşem bir albüm!


Jax Jones – Deep Joy

Daha önce BRIT ve Grammy ödüllerine aday gösterilen başarılı DJ, prodüktör ve multi enstrümantalist Jax Jones 4 parçadan oluşan yepyeni EP’si “Deep Joy”u Universal Music etiketiyle yayımladı. Dan Stacey ve Polydor Records ile ortak oldukları yeni plak şirketi WUGD ile piyasaya girmelerinin ardından yeni EP’si “Deep Joy Jax Jones için yepyeni ve umut dolu bir dönemin başlangıcını işaret ediyor.

Jax Jones Hakkında

Single’ları 3 milyon satarak 4 milyar dinlenen başarılı sanatçı Jax Jones’un Spotify aylık dinleyici sayısı ise 11 milyon. Mabel, Years and Years, Martin Solveig, RAYE, Stefflon Don, MNEK ve Madison Beer gibi isimlerle çalışan Jax Jones’un son kaydı “Snacks” 2019’un en çok satan dans albümü seçildi. Yetenekli şarkıcı modern İngiliz müziğinde yer etmekle beraber sıradanlığa meydan okuyan eserler ortaya çıkarmaya devam ediyor.


Lil Yachty – Love Music

 Lil Yachty yeni parçası “Love Music”i müzikseverlerle buluşturdu! Amerikalı rapçi, şarkıcı ve söz yazarı genç müzisyen Lil Yachty’nin yeni parçası “Love Music” adından da anlaşılacağı üzere enerjisine bayılacağınız muhteşem bir aşk şarkısı.