11.09.2018

Genç ve Yetenekli Prodüktörler Arem Özgüç ve Arman Aydın’dan Yeni Bir Hit Geliyor! ‘BE THE KING’

Arem Özgüç ve Arman Aydın, vokallerinde genç yetenek Bade’nin yer aldığı yepyeni singleları ‘Be The King’ ile dans pistlerini bir kez daha sallamak üzere geri dönüyor!

Geçtiğimiz Yaz sonunda yayınladıkları enerjik ve dikkat çekici şarkıları ‘Imagine ft. NBLM’ ile pek çok kulüp ve radyonun vazgeçilmezleri arasına giren Arem Özgüç ve Arman Aydın'ın güçlü ve ritmik davullar ve geleneksel ezgilerin modern elektronik müzik sound’u ile birleştiği ‘Be The King’i dijital platformlardan satın almak ve dinlemek için: https://UMGTurkey.lnk.to/-B81JEm

1990 yılında Amerika’nın Indiana eyaletinde dünyaya gelen Arem Özgüç sanatçı bir aileden geliyor ve sanatla iç içe bir hayat yaşıyor. Arem, çok genç yaşlardan itibaren aldığı ileri seviye piyano eğitimiyle oluşturduğu müzik altyapısıyla 2004 yılından beri DJ'lik ve prodüktörlük yapıyor. Arem, kariyeri boyunca Hardwell, Martin Garrix, Steve Aoki gibi pek çok dans müziği efsanesinden aldığı destek ile EDM piyasasında bomba etkisi yarattı. İmza atmış olduğu projeler pek çok dijital platformda satış listelerine girdi.

1992 yılında Prag'da dünyaya gelen Arman Aydın ise ülkemizin global dans müziği sahnesine ihraç ettiği önemli yeteneklerin başında gelen bir isim. 8 yaşından itibaren aldığı klarnet eğitimini hatırı sayılır bir sürecin ardından elektronik müziğe yönlendiren Arman, 2013'te başladığı prodüksiyon kariyerinde bugüne kadar Tiësto, Armin van Buuren, Hardwell ve Martin Garrix gibi dünyaca ünlü süperstarların yoğun desteğini kazanmayı başarmıştır.

“Amsterdam Dance Event”, “Life In Color İzmir”, “Life In Color İstanbul”,”Don't Let Daddy Know” gibi büyük festivallerde sahne alan ikili BOLIER ile kaydettikleri ‘Imagine ft. NBLM” ile elektronik dans müzik sahnesindeki yerlerini sağlamlaştırmışlardı.

İkilinin yepyeni şarkıları ‘Be The King’i kaçırmayın!