DRAKE, ABBA VE IMAGİNE DRAGONS SEVENLERİNE MUHTEŞEM HABERLER!
DRAKE, ABBA VE IMAGİNE DRAGONS SEVENLERİNE MUHTEŞEM HABERLER!

DRAKE, ABBA VE IMAGİNE DRAGONS SEVENLERİNE MUHTEŞEM HABERLER!

Drake – “Certified Lover Boy”

Drake’in uzun zamandır beklenen albümü “Certified Lover Boy” yayımlandı! Albümde JAY-Z, Lil Baby, Travis Scott, 21 Savage gibi isimlerin eşlik ettiği 21 muhteşem şarkı yer alıyor. Drake’in kendine has sesi ve şarkıların akılda kalıcı sözleriyle “Certified Lover Boy” uzun süre akıllarda yer edecek efsane bir albüm olacağa benziyor!

 

ABBA – I Still Have Faith In You & Don’t Shut Me Down

 Tüm zamanların en popüler pop müzik grubu ABBA uzun yılların ardından gelen yepyeni albümleri “Voyage”ı duyurdu! 5 Kasım tarihinde yayımlanacak albümden “I Still Have Faith In You” ve “Don’t Shut Me Down” adlı 2 muhteşem şarkı müzikseverlerle şimdiden buluştu. ABBA, en son 1982 yılının aralık ayında “Under Attack”i yayımlamıştı. Yaklaşık 40 yıllık aradan sonra gelecek efsane albümleri “Voyage”ın yanı sıra 2022’de Londra’da verecekleri konserin haberini de hayranlarıyla paylaşan ABBA, grubun vokalleri Agnetha Fältskog ve Anni-Frid Lyngstad’nın konserde bulunabileceğini fakat gitar ve piyanodaki Benny Andersson ve Björn Ulvaeus’un dijital olarak katılacaklarını belirtti.


Imagine Dragons – Mercury Act.1

Imagine Dragons yeni albümü “Mercury Act.1”ı müzikseverlerle buluşturdu! Geçtiğimiz aylarda albümden yayımladıkları parçaları “Wrecked” ile dinleyicilerden tam puan alan Imagine Dragons şimdi de efsane bir albümle hız kesmeden yükselmeye devam ediyor. Grubun 5. stüdyo albümü “Mercury Act.1”ın yapımcılığını ise adını başarılı işlerle duyduğumuz prodüktör Rick Rubin’in üstleniyor. Her parçasındaki duygu yüklü ve samimi sözleriyle dinleyenleri etkisi altına alan bu efsane albümü mutlaka dinleyin!